Misli Premyer Liqasının 36-cı turunda bu gün keçiriləcək “Zirə” - “Səbail” matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 19:00-da başalayacaq matça aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
“Zirə”: 97. Tiaqo Silva, 10. Rəhim Sadıxov, 32. Qismət Alıyev (k), 20. İsmayıl İbrahimli, 16. Fuad Bayramov, 29. Ceyhun Nuriyev, 5. Stefan Aka, 4. Ruan Renato, 23. Rafael Utziq, 15. Pyer Zebli, 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 41. Anar Nəzirov, 22. Məmməd Hüseynov, 17. Araz Abdullayev, 77. Məqsəd İsayev, 21. Hacıağa Hacılı, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 24. Sezar Meza Kolli, 9. Vladislav Kulaç, 44. Dmitrios Çantakias, 70. İssa Cibrila, 28. Abbas İbrahim, 6. Eldar Quliyev
“Səbail”: 1. Səlahət Ağayev, 5. Adil Nağıyev (k), 74. Yusif Nəbiyev, 11. Rüfət Abdullazadə, 88. Valdemar Almeyda, 4. Adi Mehremiç, 9. Aleksandr Ramalinqom, 3. Silvayin Deslandes, 21. Anas Najah, 7. Madi Queta, 14. Suleyman Alluş
Ehtiyat oyunçular: 12. Hüseynəli Quliyev, 10. Ağabala Ramazanov, 6. Cabir Əmirli, 15. Vüqar Həsənov, 8. Bahadur Həziyev, 17. Rafael Məhərrəmli, 18. Süleyman Əhmədov, 19. Samir Abdullayev, 44. Yadin Luqasi