Misli Premyer Liqasının 27-ci turunda bu gün keçiriləcək “Turan Tovuz” – “Qarabağ” oyunu üçün heyətlər açıqlanıb.
“Turan Tovuz”: 13. Aydın Bayramov, 5. Roderik Miller, 4. Şəhriyar Əliyev (k), 14. Slavik Alxasov, 23. Alexandro Serrano, 15. Emmanuel Hakman, 10. Xəyal Nəcəfov, 80. Otto Con, 88. Faiq Hacıyev, 21. Aleks Souza, 8. Fərid Yusifli
Ehtiyat oyunçular: 1. Tərlan Əhmədli, 85. Kamal Bayramov, 3. Tərlan Quliyev, 39. Sadiq Quliyev, 9. Belajdi Pusi, 77. Fərid Nəbiyev, 11. Ayxan Quseynov, 2. İsmayıl Zülfüqarlı, 33. Eltun Turabov
“Qarabağ”: 23. Luka Quqeşaşvili, 20. Riçard Almeyda, 5. Maksim Medvedev (k), 66. Patrik Andrade, 17. Hamidu Keyta, 30. Abbas Hüseynov, 24. Aleksey İsayev, 11. Adama Diakabi, 2. Mateus Silva, 27. Toral Bayramov, 90. Nəriman Axundzadə
Ehtiyat oyunçular: 89. Amin Ramazanov, 55. Bədavi Hüseynov, 29. Marko Veşoviç, 10. Abdullah Zubir, 7. Yassin Benzia, 8. Marko Yankoviç, 18. Olavio Juninyo, 13. Bəhlul Mustafazadə, 6. Julio Romao, 19. Redon Cica, 15. Leandro Andrade