Rusiyanın U-21 yığmasının hücumçusu Andrey Panyukov "Avro-2017"nin seçmə mərhələsində qarşılaşacaqları millimizlə oyun haqda danışıb.
Qol.Az-ın Rusiya mətbuatına istinadən verdiyi məlumata görə, Panyukov seçmə mərhələnin qarşıdakı iki oyununda xal itirmək şanslarının olmadığını bildirib:
"Seçmə mərhələnin ilk iki oyununda məğlub olmağımıza baxmayaraq, qrupdan çıxmaq şanslarımız hələ də qalır. Ancaq indi səhv etmək və xal itirmək şansımız yoxdur. Farer adaları və Azərbaycanla oyunlarda qələbə qazanmağa çalışacağıq. Ümid edirəm ki, istəyimizə nail olacağıq. Bizim Avstriya və Finlandiya ilə cavab görüşlərimiz var. Həmin qarşılaşmalardan maksimum nəticə ilə ayrılmalıyıq".
Qeyd edək ki, seçmə mərhələ çərçivəsində bu gün Farer adaları ilə qarşılaşacaq Rusiya yığması 5 gün sonra Bakıda millimizin qonağı olacaq.