19 yaşadək futbolçulardan ibarət yığmalar arasında Bakıda təşkil olunan Avropa çempionatının seçmə mərhələsinin ikinci oyunu çərçivəsində bu gün keçiriləcək Azərbaycan - Türkiyə matçının heyətləri açıqlanıb.
Qol.Az-ın UEFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, komandalar meydana aşağıdakı tərkibdə çıxacaq.
Azərbaycan: 1. Tolqa Şahin, 2. Taşkın Sərtan, 4. Bəhlul Mustafazadə, 7. Mahir Mədətov, 8. Emin Zamanov, 9. Rəsul Babazadə, 10. Elnur Cəfərov, 13. Elgün Ulukxanov, 14. Yusif Nəbiyev, 18. Əli Səmədov, 20. Roman Hüseynov
Ehtiyat oyunçular: 12. Ağaseyid Qasımov, 3. Ayxan Əsədov, 11. Emil Həsənzadə, 16. Eltun Turabov, 17. Fərid Kərimzadə, 19. İsmayıl İbrahimli, 23. Elçin İsmayılov
Türkiyə: 12. Muhammed Şengezer, 2. Gökhan Kardeş, 5. Ərtoğrul Ersoy, 6. Abdulla Balıkçı, 7. Çengiz Ender, 8. Alican Özfesli, 13. Abdurrahman Canlı, 14. Merih Demiral, 15. Muhammet Karakoç, 17. Sabit Yılmaz, 18. Muhammet Beşir
Ehtiyat oyunçular: 1. Ubeyd Adıyaman, 3. Yusif Acer, 9. Fatih Aktay, 10. Berkay Özcan, 11. Hayrulla Alıcı, 16. Hasan Özkan