Misli Premyer Liqasının 29-cu turunda bu gün keçiriləcək "Zirə" - "Qəbələ" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
“Zirə”: 97. Tiaqo Silva, 10. Rəhim Sadıxov, 32. Qismət Alıyev (k), 20. İsmayıl İbrahimli, 29. Ceyhun Nuriyev, 5. Stefan Aka, 4. Ruan Renato, 70. İssa Cibrila, 23. Rafael Utziq, 15. Pyer Zebli, 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 41. Anar Nəzirov, 50. Səlim Həşimov, 17. Araz Abdullayev, 8. İlkin Muradov, 21. Hacıağa Hacılı, 16. Fuad Bayramov, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 24. Sezar Meza Kolli, 9. Vladislav Kulaç, 44. Dmitrios Çantakias, 28. Abbas İbrahim, 6. Eldar Quliyev
“Qəbələ”: 13. Kristof Atanqana, 34. Urfan Abbasov (k), 28. Murad Musayev, 12. Nicat Əliyev, 7. Emil Səfərov, 10. Klesio Bauk, 4. Lukas Afriko, 3. Zurab Oçiqava, 6. Feras Abu Akal, 9. Əyyub Allaş, 72. Osama Xalayla
Ehtiyat oyunçular: 1. Rəşad Əzizli, 36. Elməddin Sultanov, 5. Rauf Hüseynli, 71. Sənan Ağalarov, 30. Şahin Şahniyarov, 77. Okan Təhməzli, 27. Eşqin Əhmədov, 19. Samuel Tetteh, 17. Yaovi Akakpo, 53. Elnur İbragimov