“Qalib gəlmək hər zaman xoşdur. Yalnız 3 qol buraxmağımız məni narahat edir”.
QOL.az saytına açıqlamasında bu sözləri “Qarabağ”ın qapıçısı Amin Ramazanov Misli Premyer Liqasının 35-ci turunda “Turan Tovuz”u 4:3 hesabı ilə məğlub etdikləri oyun barədə danışarkən deyib.
21 yaşlı qolkiper öz çıxışından narazılığını ifadə edib: “Oyunumdan necə razı qala bilərəm? Bilmirəm nə deyim. Baş verənlərə görə utanıram. Qapımda 3 qol gördüm. Belə olacağını gözləmirdim”.
O, mövsümün son turunda qalib gəlməli olduqlarını söyləyib: “Hər oyuna maksimum dərəcədə ciddi yanaşmaq lazımdır. “Araz-Naxçıvan”a qarşı keçiriləcək mövsümün son oyununda qalib gəlməli və bacardığımız qədər qapımızı toxunulmaz saxlamalıyıq”.
A.Ramazanov ölkə kubokunun finalında "Zirə" ilə keçiriləcək oyundan da söz açıb: “Finalda qələbə qazanmaq lazımdır. Biz göstərməliyik ki, “Qarabağ”ıq. Ən yaxşı oyunumuzu sərgilməli və mövsümü “qızıl dubl”la başa vurmalıyıq”.