"Matça yaxşı başlamışdıq. İlk hissədə çox yaxşı çıxış etdik".
Qol.az "Milliyyet" qəzetinə istinadən xəbər verir ki, bu sözləri "Beşiktaş"ın futbolçusu Onur Bulut Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində Bakıda "Neftçi"yə qalib gəldikləri ilk oyun (3:1) haqda danışarkən deyib. O, komandasının 2-ci hissədəki oyununda narazı qaldığını bildirib: "İkinci hissədə istədiyimiz kimi oynamadıq. İstədiyimiz oyunu 90 dəqiqə ərzində oynamalıyıq. Mövsümə yeni başlamışıq. Bu, 3-cü oyunumuzdur. İnşallah, qarşıdakı görüşlərin ikinci hissəsində daha yaxşı çıxış edərik".
Matçlarda fərqli mövqelərdə də oynamağı bacaran 29 yaşlı müdafiəçi komandasının uğur qazanması üçün əlindən gələni etdiyini deyib: "Komanda üçün əlimdən gələni etməyə çalışıram. Bir neçə mövqedə oynaya bilirəm. Oyundan-oyuna inkişaf edirəm. Mən bura sağ cinah müdafiəçisi olaraq gəlmişəm. Amma hazırda mənə başqa iş tapşırılır. Verilən tapşırıqları yerinə yetirməyə çalışıram".
Qeyd edək ki, bu komandalar arasında cavab matçı avqustun 17-də İstanbulda olacaq.