Misli Premyer Liqasının 25-ci turunda bu gün keçiriləcək "Sumqayıt" - "Qarabağ" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
“Sumqayıt”: 36. Xəyal Fərzullayev 6. Vüqar Mustafayev (k) 14. Elvin Bədəlov 2. Sertan Taşkın 17. Murad Xaçayev 20. Ayxan Süleymanlı 19. Roi Kehat 95. Miloş Miloviç 23. Ronaldo Vaskez 60. Tresor Mossi 9. Bobir Abdixolikov
Ehtiyat oyunçular: 1. Mehdi Cənnətov 94. Rəşad Əzizli 7. Rövlan Muradov 30. Kamran Quliyev 41. Uğur Cahangirov 21. Nihad Əhmədzadə 29. Qabil Əlizadə 24. Sənan Muradlı 75. Nadir Orucov 11. Momo Yansane 77. Casurbek Caloliddinov
“Qarabağ”: 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev 55. Bədavi Hüseynov (k) 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 22. Musa Qurbanlı 29. Marko Veşoviç 10. Abdullah Zubir 7. Yassin Benzia 8. Marko Yankoviç 9. Kadi Borqes 15. Leandro Andrade
Ehtiyat oyunçular: 99. Mateus Koxalski 97. Fabian Buntiç 24. Aleksey İsayev 27. Toral Bayramov 90. Nəriman Axundzadə 66. Patrik Andrade 2. Mateus Silva 19. Redon Cica 21. Aleksey Kaşuk 11. Emmanuel Addai