Azərbaycan - Ukrayna: Heyətlər
ÖLKƏ FUTBOLU 26 Mart 2024 / 15:10 2845
21 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandalar arasında təşkil olunan Avro-2025-in seçmə mərhələsi çərçivəsində keçiriləcək Azərbaycan - Ukrayna matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 16:00-da start götürəcək oyuna aşağıdakı heyətlə çıxacaqlar:
Azərbaycan U-21: Rüstəm Samiqullin, Qurban Səfərov, Seymur Məmmədov, Cəlal Hüseynov (k), Süleyman Damadayev, Rüfət Əhmədov, Murad Vəliyev, Emil Səfərov, Zeynəddin Abdurrahmanov, Camal Cəfərov, Nəriman Axundzadə
Ehtiyat oyunçular: 1. Rüstəm Samiqullin, 2. Abdulla Rzayev, 3. Rüfət Abbasov, 5. Nazim Həsənzadə, 14. Ayxan Süleymanlı, 16. Xəyal Əliyev, 18. Ağadadaş Salyanski, 21. İbrahim Ramazanov, 23. Ramin Nəsirli
Ukrayna U-21: Ruslan Neşeret, Artyom Smoliakov, Arseni Bataxov (k), Volodimir Saliuk, İlya Krupski, Oleq Oçeretto, Valentin Rubxniski, Oleksandr Yatsik, Nazar Voloşin, İqor Kraşnopir, Maksim Braxaru
Ehtiyat oyunçular: 12. Yakov Kinareykin, 2. Konstantin Vivçorenko, 5. Vitali Roman, 6. Boris Kuşinski, 9. Yevgen Kavlyuk, 11. İvan Varfolomiyev, 14. İlya Kvasnitsa, 17. İqor Xorbax, 19. Maksim Xan