Ehtiram Quliyev: “Tovuz futbolu irsidir, bunu davam etdirmək lazımdır”
ÖLKƏ FUTBOLU 28 Mart 2025 / 18:18 1077
“Bu gün çox sevincliyik, xoşbəxtik. Çünki bizdən öncəki irsin davamına töhfəmiz olur. Öncəki rəhbərlik də stadionun, korpusun tikintisini şəxsi vəsaitləri hesabına həyata keçiriblər”.
QOL.az xəbər verir ki, bu sözləri “Turan Tovuz”un İdarə Heyətinin sədri Ehtiram Quliyev Tovuz şəhər stadionunda yeni inşa olunmuş əsas korpus binasının açılış mərasimində deyib.
O, AFFA-ya təşəkkürünü bildirib: “Tovuz futbolu irsidir, bunu davam etdirmək lazımdır. Ali Baş Komandan cənab İlham Əliyevin idmana göstərdiyi qayğı hər kəsə məlumdur. Biz də öz növbəmizdə onun planlarının davamını gətirmək üçün  öhdəmizə düşən işləri görməliyik. AFFA-ya təşəkkür edirəm. Bu gün yanımızdadırlar. Vaxt ayırıblar, gəliblər. Diqqət və qayğılarını hər zaman hiss edirik. Bu, baş katib Cahangir Fərəcullayevin qatıldığı ilk açılış mərasimidir. İnşallah, davamı gəlsin. Hər bölgə belə açılışlar keçirməyi Allah ona nəsib etsin”.