Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsi çərçivəsində az sonra başlayacaq "Bakı" - "Sumqayıt" matçının start heyətləri açıqlanıb.
Qol.Az-ın məlumatına görə, komandalar meydana aşağıdakı tərkibdə çıxacaq.
“Mil-Muğan”: 1. Çərkəz Həsənov, 2. Anar Hacıyev, 4. Elmir Hacıyev, 5. Samir Babayev (k), 8. Zöhrab Məmmədov, 11. Rafiq Koçalıyev, 13. Orxan Məhərrəmzadə, 14. Elnur Məmmədov, 18. Elşən Hacıyev , 19. Bəhram Mehdizadə, 21. Üzeyir Sefizadə
Ehtiyat oyunçular: 99. Şöhlət Rəhimov, 7. Şəadət Yusubov , 9. Elxan Məmmədov, 10. Rəmzi Məmmədov, 17. Alim Ağakişiyev , 16. Cavidan Musazadə, 15. Məzahir Ağalarzadə
“Qəbələ”: 55. Cavidan Hüseynzadə, 3. Nikola Valentiç , 5. Sadiq Quliyev , 9. Viktor Mendi , 10. Luis Hilario (k), 14. Lorenzo Ebesilio , 18. İbrahima Niasse , 19. Abdulvahid Afolabi , 33. Elvin Camalov, 42. Leonardo da Silva
88. Müşfiq Teymurov
Ehtiyat oyunçular: 25. Dieqo Kosta, 4. Amid Quluzadə, 11. Yannik Kamanan , 22. Assis Rodriqes, 31. Daniel Subotiç, 45. Murad Musayev, 84. Deyan Kelhar