Bu gün Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda keçiriləcək Azərbaycan - Haiti matçı üçün heyətlər bəlli olub.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar 21:45-də başlayacaq görüşə aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
Azərbaycan: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 3. Elvin Cəfərquliyev, 4. Bəhlul Mustafazadə, 6. Ozan Can Kökcü, 7. Coşqun Diniyev, 10. Mahir Emreli, 13. Rahil Məmmədov, 15. Bədavi Hüseynov (k), 17. Toral Bayramov, 19. Nəriman Axundzadə, 20. Aleksey İsaev
Ehtiyat oyunçular: 23. Rza Cəfərov, 12. Aydın Bayramov, 2. Amin Seydiyev, 5. Rəhman Daşdəmirov, 8. İsmayıl İbrahimli, 9. Renat Dadaşov, 11. Ağadadaş Salyanski, 14. Xəyal Əliyev, 16. Elvin Camalov, 18. Səbuhi Abdullazadə, 21. Mert Çelik, 22. Musa Qurbanlı, 24. Zamiq Əliyev, 25. Şahin Şahniyarov
Haiti: 1. A. Pyer, 2. Arkus, 4. Ade (k), 8. Eksperiense, 9. Nazon, 10. Don Didson, 14. L. Pyer, 17. Jan-Jak, 20. Pyerro, 21, Attis, 22. Duverne
Ehtiyat oyunçular: 12. İnnosent, 23. Odelus, 3. Dulisse, 5. Pyer-Lui, 6. Mişel, 7. Providens, 11. Jan, 13. Lakrua, 15. Paugain, 16. Prunier, 18. Sainte, 19. Laisse