Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin cavab oyunları çərçivəsində bu gün keçiriləcək "Qarabağ" - "Səbail" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 16:00-da başlayacaq oyuna aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
"Qarabağ": 99. Mateus Koxalski, 24. Aleksey İsayev, 27. Toral Bayramov, 22. Musa Qurbanlı, 90. Nəriman Axundzadə, 29. Marko Veşoviç, 81. Kevin Medina (k), 8. Marko Yankoviç, 2. Mateus Silva, 21. Aleksey Kaşuk, 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev, 97. Fabian Buntiç, 55. Bədavi Hüseynov, 13. Bəhlul Mustafazadə, 44. Elvin Cəfərquliyev, 10. Abdullah Zubir, 66. Patrik Andrade, 7. Yassin Benzia, 9. Kadi Borqes, 19. Redon Cica, 15. Leandro Andrade
"Səbail": 1. Hüseynəli Quliyev, 74. Yusif Nəbiyev (k), 77. Fərid Nəbiyev, 18. Süleyman Əhmədov, 11. Rüfət Abdullazadə, 83. Nihad Quliyev, 19. Samir Abdullayev, 16. Emin Rüstəmov, 97. Oruc Məmmədov, 10. David Qomis, 5. Gitay Sofir
Ehtiyat oyunçular: 12. Əlirza Müştəbazadə, 25. Nicat Məmmədzadə, 22. Mirabdulla Abbasov, 96. İlkin Muradov, 84. Teymur Məmmədov, 88. Hacıəli Şirəliyev, 44. Amir Bilali, 3. Dmitro Litvin, 99. İnnosent Nşuti, 7. Madi Queta, 14. Suleyman Alluş