Misli Premyer Liqasının 25-ci turunda bu gün keçiriləcək "Sabah" - "Araz-Naxçıvan" oyunu üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 18:30-da başlayacaq matça aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
“Sabah”: 1. Yusif İmanov, 8. Ayaz Quliyev, 2. Amin Seydiyev (k), 5. Rəhman Daşdəmirov, 15. Kristian da Silva, 7. Boyan Letiç, 44. Sofian Çakla, 18. Davit Volkov, 70. Cesse Sekidika, 19. Emmanuel Apeh, 27. Jarl Marqarita
Ehtiyat oyunçular: 55. Nicat Mehbalıyev, 16. Rustam Samigullin, 4. Elvin Camalov, 17. Tellur Mütəllimov, 9. Anatoli Nuriyev, 6. Abdulax Xaybulayev, 88. Xəyal Əliyev, 53. Fəxri Məmmədli, 24. Maruan Hadudi, 14. İshak Belfodil, 3. Con İrasabal, 28. Kahim Parris
“Araz-Naxçıvan”: 12. Kristian Avram, 10. Orxan Əliyev (k), 39. Tural Bayramlı, 3. Turan Manafov, 22. Elçin Mustafayev, 19. Aksel Nqando, 23. Nuno Rodriqes, 42. Kadiri Mohammed, 14. Miço Kuzmanoviç, 4. İqor Ribeyro, 27. Numan Kurdiç
Ehtiyat oyunçular: 91. Semir Bukviç, 1. Vüsal Şabanov, 6. Vadim Abdullayev, 7. Nicat Süleymanov, 17. İldar Alekperov, 55. Zamiq Əliyev, 88. Tuqay Əlizadə, 11. Ramin Nəsirli, 9. Elvis Maşike, 29. Vanderson Melo, 8. İsmail Azzaui