"Qarabağ" - "Braqa": Heyətlər açıqlandı
ÖLKƏ FUTBOLU 22 Fevral 2024 / 20:31 7538
UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsininin cavab oyunu çərçivəsində bir qədər sonra başlayacaq "Qarabağ" - "Braqa" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, "Qarabağ"ın heyətində ilk oyunla müqayisədə bir dəyişiklik var. Cəzalı durumda olduğundan Portuqaliyadakı matçı buraxan Marko Veşoviç bugünkü görüşdə ilk 11-likdə yer alıb. Müdafiənin sağ cinahında ilk matçda Mateus Silva çıxış etmişdisə, bu gün Veşoviç oynayacaq.
Komandalar saat 21:45-da start götürəcək matça aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
"Qarabağ": 99. Andrey Lunyov, 44. Elvin Cəfərquliyev, 13. Bəhlul Mustafazadə, 55. Bədavi Hüseynov (k), 29. Marko Veşoviç, 7. Yassin Benzia, 6. Julio Romao, 8. Marko Yankoviç, 10. Abdullah Zubir, 15. Leandro Andrade, 18. Juninyo Olavio
Ehtiyat oyunçular: L.Quqeşaşvili, A.Ramazanov, M.Medvedev, M.Silva, K.Medina H.Keyta, R.Cica, A.İsayev, A.Hüseynov, T.Bayramov, P. Andrade, N.Axundzadə,
"Braqa": 1. Mateus, 26. Kristian Borxa, 4. Siku Niakate, 15. Paulo Oliveyra, 2. Viktor Qomes, 16. Rodriqo Zalazar, 22. Pizzi, 28. Joao Moutinyo, 11. Rojer Fernandes, 9. Abel Ruis (k), 23. Simon Banza
Ehtiyat oyunçular: Tiaqo, Horniçek, Serdar, Xose, N'dour, Bruma, Mendes, Lopes, Cissumba, Joze Fonte, Sumare, Vitor Karvalyo