"Planlaşdırdığımız kimi oyuna aqressiv başladıq. Qol da vurduq. Oyunun gedişində bəzi futbolçuların etdiyi səhvlərdən sonra" Sabah" daha üstün oynamağa başladı. Çalışırdıq ki, oyunda dönüş edək. Ələ düşən qol imkanlarından yararlana bilək".
QOL.az xəbər verir ki, bu sözləri "Kəpəz"in baş məşqçisi Adil Şükürov Misli Premyer Liqasının 23-cü üturunda "Sabah"a 2:3 hesabı ilə uduzduqları oyundan sonra keçirilən mətbuat konfrasında deyib.
O, daha sonra bildirib: "Çempionat davam edir. Qarşıda bizi daha çətin oyunlar gözləyir. Düzgün qərarlar verib bizə lazım olan nəticələri qazanmalıyıq. Qol vurduqdan sonra ardıcıl səhvlər etməyə başlayırıq. Etdiyimiz sadə səhvlərdən sonra rəqiblər üstünlüyü ələ alırlar və qol epizodları yaradıb bundan da yararlanırlar. Məşqlərdə bunun üzərinə daha çox getməliyik".