Misli Premyer Liqasının 21-ci turu çərçivəsində bu gün keçiriləcək "Səbail" - "Qarabağ" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 15:00-da başlayacaq oyuna aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
“Səbail”: 12. Hüseynəli Quliyev, 5. Adil Nağıyev (k), 6. Cabir Əmirli, 74. Yusif Nəbiyev, 11. Rüfət Abdullazadə, 88. Valdemar Almeyda, 4. Adi Mehremiç, 77. Ayub Masika, 9. Aleksandr Ramalinqom, 27. Pedro Nuno, 21. Anas Najah
Ehtiyat oyunçular: 1. Səlahət Ağayev, 25. Nicat Məmmədzadə, 15. Vüqar Həsənov, 8. Bahadur Həziyev, 17. Rafael Məhərrəmli, 19. Samir Abdullayev, 38. Zeynəddin Abdurahmanov, 55. Nir Bardea, 3. Silvayin Deslandes, 7. Madi Queta, 44. Yadin Luqasi, 14. Suleyman Alluş
“Qarabağ”: 99. Andrey Lunyov, 5. Maksim Medvedev (k), 24. Aleksey İsayev, 13. Bəhlul Mustafazadə, 27. Toral Bayramov, 90. Nəriman Axundzadə, 29. Marko Veşoviç, 7. Yassin Benzia, 18. Olavio Juninyo, 6. Julio Romao, 15. Leandro Andrade
Ehtiyat oyunçular: 23. Luka Quqeşaşvili, 20. Riçard Almeyda, 55. Bədavi Hüseynov, 30. Abbas Hüseynov, 10. Abdullah Zubir, 17. Hamidu Keyta, 8. Marko Yankoviç, 11. Adama Diakabi, 2. Mateus Silva, 19. Redon Cica