Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsi çərçivəsində bu gün keçiriləcək "Sumqayıt" - "Karvan" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
“Sumqayıt”: 15. Orxan Sadıqlı, 6. Vüqar Mustafayev (k), 14. Elvin Bədəlov, 7. Rövlan Muradov, 17. Murad Xaçayev, 30. Kamran Quliyev, 8. Səbuhi Abdullazadə, 20. Ayxan Süleymanlı, 35. Sənan Muradlı, 11. Kasimir Ninqa, 58. Oktavio Manteka
Ehtiyat oyunçular: 1. Mehdi Cənnətov, 32. Murad Ağamalıyev, 21. Nihad Əhmədzadə, 41. Uğur Cahangirov, 2. Nemət Şıxəmirov, 16. Tural Axverdiyev, 19. Roi Kehat, 12. Abu Dosso, 10. Kamran Aliev, 9. Erik Sorqa, 71. Masaki Murata, 60. Tresor Mossi
“Karvan”: 99. Şahin Zəkiyev, 88. Müşfiq Teymurov (k), 10. Akif Tağıyev, 9. Zaur Fərzəliyev, 7. Ceyhun Muxtarlı, 3. İzzət Müştaqov, 18. Elvin İsmayılov, 22 Əli Abdullayev, 6. Anqenor Qnapi, 8. Peter Kinqs, 14. Uensley Ondo
Ehtiyat oyunçular: 1. Amil Orucov, 12. Tornike Kvaratsxeliya, 11. Elnur Mustafazadə, 2. Əzəmət Ələkbərli, 5. Əyyub Cabbarov, 20. Cavanşir Cavanşirov, 4. Milad Bayrampur