Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsi çərçivəsində bu gün keçiriləcək "Kəpəz" - "Sabah" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
"Kəpəz": 96. İqor Rodriqes, 10. Tural Rzayev, 7. Ehtiram Şahverdiyev, 11. Elnur Cəfərov, 4. Vüsal Məsimov, 8. Elmir Tağıyev, 6. Nemət Musayev, 26. Adama Niane, 91. Latir Fal, 78. Yeqor Xvalko (k), 24. Olavale Onanuqa
Ehtiyat oyunçular: 12. Kamran İbrahimov, 1. Vladislav Vasilyuçek, 3. Vurğun Hüseynov, 99. Əli Səmədov, 14. Elçin Əlicanov, 88. Şakir Seyidov, 20. Mahir Həsənov, 15. Cavad Kərimov, 25. Georgi Papunaşvili, 9. Mate Kvirkviya, 21. Martins Junior
"Sabah": 1. Yusif İmanov, 77. Namik Ələskərov, 17. Tellur Mütəllimov, 8. Ayaz Quliyev, 2. Amin Seydiyev (k), 5. Rəhman Daşdəmirov, 15. Kristian da Silva, 44. Sofian Çakla, 70. Cesse Sekidika. 19. Emmanuel Apeh, 12. Vinsent Til
Ehtiyat oyunçular: 16. Rustam Samigullin, 55. Nicat Mehbalıyev, 4. Elvin Camalov, 10. Aleksey İsayev, 9. Anatoli Nuriyev, 14. İshak Belfodil, 7. Boyan Letiç, 3. Con İrasabal, 28. Kahim Parris, 27. Jarl Marqarita