Qollar: Eşqin Quliyev, 51 (0:1), Ervin Bulku, 86 (1:1)
Qırmızı vərəqə: Viktor İqbekoyi (AZAL), 54, Tərlan Quliyev ("Sumqayıt"), 73, Aqil Nəbiyev (AZAL), 77
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Ramiz Əsədov, Elşən Acalov, Orxan Məmmədov
“AZAL Arena” stadionu.
AZAL: 1. Amil Ağacanov, 2. Robert Petrov, 5. Aqil Nəbiyev (k), 25. Tural Nərimanov, 16. Branislav Arsenijeviç, 13. Şəhriyar Rəhimov, 17. Viktor İqbekoyi, 10. Nuqzar Kvirtiya, 7. Tərlan Xəlilov, 14. Orxan Səfiyaroğlu, 15. Georgi Bogihu
“Sumqayıt”: 55. Andrey Popoviç, 4. Samir Abbasov (k), 15. Tərlan Quliyev, 16. Hacı Əhmədov, 22. Ruslan Tağızadə, 10. Eşqin Quliyev, 47. Abdulla Abatsıyev, 91. Ruslan Qurbanov, 9. Orxan Həsənov, 8. Emin Mustafayev, 11. Kamil Nurəhmədov
16:00. “Neftçi” – “Bakı” - 2:1
Qollar: Flavinyo, 22 (1:0), Bahadır Nəsimov, 53 (2:0), Uinston Parks, 88 (2:1)
Hakimlər: Fariz Yusifov, İlham Əliyev, Elman Musayev, Fuad Həsənov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu.
“Bakı”: 1. Marko Şarliya (k), 3. Deniss İvanovs, 6. İbrahim Karqbo, 8. Junior Xavier Vilson, 11. Elvin Məmmədov, 21. Novruz Məmmədov, 24. Kovaçeviç Nenad, 25. Şəhriyar Əliyev, 30. Maris Verpakovskis, 36. Parks Vinston, 77. Aleksandar Soliç
7 aprel (şənbə)
“Qəbələ” – “Xəzər Lənkəran” - 0:1
Qol: Branimir Subaşiç, 2 (0:1)
“İnter” – “Qarabağ” - 1:1
Qollar: Maksim Medvedev, 75 (0:1), Baçana Sxadadze, 90 91:1)
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Munis Abdullayev, Vüsal Əliyev
“Şəfa” stadionu.
“İnter”: 1. Georgi Lomaya, 8. Nizami Hacıyev, 11. Asif Məmmədov, 14. Peter Zlatinov, 15. Vladimir Levin (k), 18. Ilia Kandalaki, 20. Girts Karlsons, 21. Arif Daşdəmirov, 22. Peter Chrappan, 25. İbrahima Niasse, 30. Danildo Assioli
“Qarabağ”: 99. Boyan Pavloviç, 5. Maksim Medvedev, 6. Rəşad Sadiqov (k), 7. Namiq Yusifov, 14. Rəşad Sadıqov, 18. İlqar Qurbanov, 19. Muarem Muarem, 24. Admir Teli, 25. Ansi Aqolli, 70. Vaqif Cavadov, 77. Georgi Adamiya
“Turan” – “Kəpəz” - 2:0
Qollar: Azər Məmmədov, 3 (1:0), Aleksandr Qoqoberişvili, 25-pen (2:0)
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Vaqif Musayev, Yaşar Abbasov, Fərid Məmmədov
“Turan”: 1. Anar Nəzirov, 3. Aftandil Hacıyev (k), 5. Ayxan Abbasov, 9. Xəyal Qarayev, 11. Georgi Beriaşvili, 14. Aleksandr Qoqoberaşvili, 18. Hafiz Əliyev, 20. Azər Məmmədov, 21. Rəşad Orucov, 24. Dan Pisla, 32. Cavid Tağıyev
“Kəpəz”: 88. Elşən Poladov, 2. Nail Məmmədov, 15. Şahin Kərimov, 4. Azər Məmmədov (k), 5. Əli İsmayılov, 27. Pərvin Paşayev, 18. Nikolay Svejentsev, 8. Armand Feutchine, 25. İon Arabadji, 14. Dmitri Parxaçov, 30. Yuri Fomenko