“Turan Tovuz”un İdarə Heyətinin sədri Ehtiram Quliyev "Kəpəz"lə oyundan sonra brifinq keçirib.
QOL.az presssport.az saytına istinadən xəbər verir ki, o, başa çatan mövsümdə çox maraqlı, gərgin idman mübarizəsi şəraitində keçən çempionat izlədiklərini söyləyib:
"Turan Tovuz" ailəsi üçün yaxşı təcrübə oldu. Növbəti futbol ilində də daha güclü, rəqabətli çempionatın olmasını arzulayıram. Gələn il bizi bundan daha maraqlı bir Premyer Liqa gözləyir".
E.Quliyev 2024/25 mövsümündə avrokuboklara düşmək uğrunda mübarizə aparacaqlarını söyləyib: "Ən azı avrokuboklara vəsiqə qazanmalıyıq. Bəlli yola çıxmışıq. İnfrastrukturumuzu qurub, inkişaf etdirə-etdirə artıq daha yüksək yerlər uğrunda mübarizə aparacağıq. Gələn il artıq hədəf avrokuboklar olacaq”.
Klub rəhbəri baş məşqçisi Ayxan Abbasovun işinə də qiymət verib: "Ayxan müəllimdən məşqçi kimi razıyıq. Komanda onun rəhbərliyi altında qarşıya qoyulan məqsədə çatdı".
Xatırladaq ki, bu mövsümü 6-cı yerdə başa vurub.