Bu gün Çempionlar Liqasında I və II təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.
Qol.az saytı UEFA-nın rəsmi saytına istinadən bütün cütlükləri təqdim edir
I təsnifat mərhələsi
"Vikinqur" (Farer adaları) - "Trepça” (Kosova)
"Haybernian" (Malta) - "İnfonet" (Estoniya)
"Alaşkert" (Ermənistan) - "Santa Koloma" (Andorra)
TNS (Uels) - "Europe" (Cəbəllütariq)
"Linfild" (Şimali İrlandiya) - "La Florita" (San Marino)
II təsnifat mərhələsi
APOEL (Kipr) - "Düdelanj" (Lüksemburq)
"Jalgiris" (Litva) - "Ludoqorets" (Bolqarıstan)
"Qarabağ" (Azərbaycan) - "Samtredia” (Gürcüstan)
"Partizan” (Serbiya) - "Buduçnost” (Monteneqro)
"Haybernian" (Malta) / "İnfonet" (Estoniya) - "Zalsburq” (Avstriya) "Şerif” (Moldova) -
"Kukesi” (Albaniya)
"Astana” (Qazaxıstan) - "Spartak” (Yurmala, Latviya)
BATE (Belarus) - "Alaşkert" (Ermənistan) / "Santa Koloma" (Andorra)
"Jilina” (Slovakiya) - "Kopenhagen” (Danimarka)
"Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - "Honved” (Macarıstan) "Riyeka” (Xorvatiya) - TNS (Uels) /
"Europe" (Cəbəllütariq)
"Malmö” (İsveç) - "Vardar” (Makedoniya)
"Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - "Maribor” (Sloveniya)
"Dandolk” (İrlandiya) - "Rusenborq” (Norveç)
"Hafnarfyordur” (İslandiya) - "Vikinqur" (Farer adaları) / "Trepça” (Kosova) "Linfild" (Şimali İrlandiya)
"La Florita" (San Marino) - "Seltik” (Şotlandiya)
"Mariehamn” (Finlandiya) - "Legiya” (Polşa)
Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsinin oyunları 27-28 iyun/4-5 iyul, II təsnifat mərhələsinin oyunları isə 11-12/18-19 iyul tarixlərində keçiriləcək.
Benzema qərarını verdi
“Yuventus”dan geridönüş
Azərbaycan millisinin üzvü: "Hədəfimiz böyükdür"
Hidayət belə dünya çempionu oldu - Video
"Liverpul"un yeni baş məşqçisi rəsmiləşdi
Hidayət Heydərov dünya çempionu oldu - Yenilənib
Əvəzedicilər Liqasında çempion oldular
Qusar" - "Lerik" oyununda 6 qol - Video
Azərbaycan liqalarında pley-off oyunlarının vaxtı bilindi
Bundesliqada mövsümün ən yaxşısı müəyyənləşdi
Ederson Amerika kubokunu buraxacaq
Bekhem Messini transfer etməklərinin səbəbini açıqladı
Xorvatiya millisinin Avro-2024 üçün heyəti açıqlandı
Azərbaycan gimnastları qızıl və gümüş medal qazandılar
"Sabah"ın daha bir komandası çempion oldu
"Neftçi" üçün əlamətdar oyun
Ali Koçdan Dursun Özbeyə cavab
"Ardada xüsusi istedad var" - Ançelotti
Region Liqasında bürünc mükafatçı müəyyənləşdi - Şəkillər