Konfrans Liqasının pley-offçuları

Konfrans Liqasının pley-offçuları
KONFRANS LİQASI 18 Avqust 2023 / 02:10 9876
-  A +

Bu gün Konfrans Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Qol.az xəbər verir ki, Azərbaycan təmsilçiləri - “Neftçi” və “Sabah” da bu gün meydana çıxacaq. "Neftçi" Türkiyə “Beşiktaş”ı (ilk oyun 1:3), "Sabah" isə Serbiya “Partizan”ının (2:0) qonağı olub.

"Sabah" penaltilər seriyasında uduzaraq (4:5, əsas və əlavə vaxt - 0:2) mübarizəni dayandırıb. "Neftçi" isə "Beşiktaş"a məğlub olub (1:2, ilk oyun- 1:3) və turnirlə vidalaşıb.

Konfrans Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

17 avqust

20:00. “Aktobe” (Qazaxıstan) - “Sepsi” (Rumıniya) - 0:1

İlk oyun - 1:1

20:00. “Linkoln” (Cəbəllüttariq) - “Ballkani” (Kosovo) - 1:3

İlk oyun - 0:2

20:00. “Poqon” (Polşa) - “Gent” (Belçika) - 2:1

İlk oyun - 0:5

20:00. “Pünik” (Ermənistan) - “Bodo Qlimt” (Norveç) - 0:3

İlk oyun - 0:3

21:00. APOEL (Nikosiya, Kipr) - “Dila” (Gürcüstan) - 1:0

İlk oyun - 2:0

21:00. “Austriya” (Avstriya) - “Legiya” (Polşa) - 3:5

İlk oyun - 2:1

21:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) - “Neftçi” (Azərbaycan) - 2:1

İlk oyun - 3:1

21:00. “Brann” (Norveç) - “Aroka” (Portuqaliya) - 3:1

İlk oyun - 1:2

21:00. “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Aris” (Saloniki, Yunanıstan) - 2:1 (Penaltilər seriyası - 6:5)

İlk oyun - 0:1

21:00. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) - “Hamrun Spartans” (Malta) - 2:1

İlk oyun - 6:1

21:00. “Qzira Yunayted” (Malta) - “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - 0:2

İlk oyun - 0:4

21:00. “Levski” (Bolqarıstan) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - 2:1

İlk oyun - 0:0

21:00. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - AEK (Larnaka, Kipr) - 1:0

İlk oyun - 1:1

21:00. “Nordsyelland” (Danimarka) - “Styaua” (Rumıniya) - 2:0

İlk oyun - 0:0

21:00. “Riqa” (Latviya) - “Tvente” (Niderland) - 0:3

İlk oyun - 0:2

21:30. PAOK (Yunanıstan) - “Hayduk” (Split, Xorvatiya) - 3:0

İlk oyun - 0:0

21:45. “Midtyulland” (Danimarka) - “Omoniya” (Kipr) - 5:1

İlk oyun - 0:1

22:00. “Svift” (Lüksemburq) - “Struqa” (Şimali Makedoniya) - 2:1

İlk oyun - 1:3

22:00. “Akureyri” (İslandiya) - “Brügge” (Belçika) - 1:5

İlk oyun - 1:5

22:00. “Neman” (Belarus) - “Çelye” (Sloveniya) - 1:4

İlk oyun - 0:1

22:00. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Adana Dəmirspor” (Türkiyə) - 3:2

İlk oyun - 1:5

22:00. “Partizani” (Albaniya) - “Valmiera” (Latviya) - 1:0

İlk oyun - 2:1

22:00. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) - “Lex” (Polşa) - 3:1

İlk oyun - 1:2

22:15. “Maribor” (Sloveniya) - “Fənərbaxça” (Türkiyə) - 0:3

İlk oyun - 1:3

22:15. “Riyeka” (Xorvatiya) - “B36 Torshavn” (Farer adaları) - 2:0

İlk oyun - 3:1

22:45. “Alkmaar” (Niderland) - “Santa Koloma” (Andorra) - 2:0

İlk oyun - 1:0

22:45. “Derri Siti” (İrlandiya) - “Tobol” (Qazaxıstan) - 1:0 (Penaltilər seriyası - 5:6)

İlk oyun - 0:1

22:45. “Hart” (Şotlandiya) - “Rusenborq” (Norveç) - 3:1

İlk oyun - 1:2

22:45. “Lütsern” (İsveçrə) - “Hibernian” (Şotlandiya) - 2:2

İlk oyun - 1:3

23:00. “Debretsen” (Macarıstan) - “Rapid” (Vyana, Avstriya) - 0:5

İlk oyun - 0:0

23:00. “Partizan” (Serbiya) - “Sabah” (Azərbaycan) - 2:0 (Penaltilər seriyası - 5:4)

İlk oyun - 0:2

16 avqust

"Flora" (Estoniya) - "Farul" (Rumıniya) - 0:2

İlk oyun - 0:3


Son xəbərlər
03.03.24  20:18

Avro-2024-ü buraxacaq