Bu gün Azərbaycan və Belarus milliləri arasında keçiriləcək yoldaşlıq oyunu üçün heyətlər açıqlanıb.
Azərbaycan: 23. Rza Cəfərov, 4. Bəhlul Mustafazadə (k), 6. Ozan Can Kökçü, 10. Mahir Emreli, 14. Zamiq Əliyev, 17. Toral Bayramov, 18. Səbuhi Abdullazadə, 19. Nəriman Axundzadə,21. Mert Çelik, 24. Xəyal Əliyev, 25. Şahin Şahniyarov
Ehtiyat oyunçular: 12. Aydın Bayramov, 16. Elvin Camalov, 9. Renat Dadaşov, 5. Rəhman Daşdəmirov, 7. Coşqun Diniyev, 22. Musa Qurbanlı, 15. Bədavi Hüseynov, 8. İsmayıl İbrahimli, 20. Aleksey İsayev, 13. Rahil Məmmədov, 1. Əlirza Müştabazadə, 11. Ağadadaş Salyanski, 2. Amin Seydiyev
Belarus: 16. Fyodor Lapouxov, 2. Kirill Peçenin, 3. Pavel Zabelin, 4. Aleksey Qavriloviç, 6. Sergey Politeviç (k), 9. Maks Ebonq, 10. Valeri Qromko, 14. Yevgeni Yablonski, 17. Vitali Lisakoviç, 19. Yuri Kovalev, 23. Trofim Melniçenko
Ehtiyat oyunçular: 18. German Barkovski, 1. Maksim Belov, 8. Valeri Boçerov, 15. Nikita Demçenko, 13. Maksim Kasarab, 11. Artem Kontsevoy, 5. İqor Parxomenko, 22. Vadim Piqas, 20. Dimitri Prişepa, 7. Pavel Sedko, 21. Artem Şumanski, 24. Kirill Zinoviç