"Olimpiakos"un baş məşqçisi Miçel "Qarabağ"la Bakıdakı matçın (0:0) hakimliyindən (baş hakim Kreyq Pouson, İngiltərə) narazı qalıb.
Qol.az xəbər verir ki, ispaniyalı mütəxəssis Avroliqanın qrup mərhələsinin oyunundan sonra jurnalistlərə deyib ki, hakimlik məşqçilik kimi çətindir: "Amma müasir dövrdə hakimlərin köməkçiləri çoxdur. Embilaya qarşı qayda pozuntusu çox sərt idi. Amma rəqib oyunçu (Julio Romao - red.) yalnız sarı vərəqə ilə cəzalandırıldı".
Həmçinin oxuyun: "O, bir futbol əfsanəsidir" - Julio Romao
Miçel "Qarabağ"ın oyunun özü barədə danışarkən isə bildirib ki, ilk matçda onlar etdikləri hər səhvin cəzasını çəkiblər və 0:3 hesabı ilə uduzublar: "Bu gün isə biz daha inamlı idik və dominantlığımızı göstərə bilirdik. Çatışmayan yalnız qol idi. "Qarabağ"ın oyunçuları uzun illərdir ki, eyni baş məşqçinin rəhbərliyi altında bir yerdə oynayırlar. Onlara qarşı mübarizə aparmaq asan deyil. Amma bu gün əvvəlki matçla müqayisədə gücümüzü göstərə bildik".