Misli Premyer Liqasının 33-cü turunda bu gün keçiriləcək "Qarabağ" - "Sumqayıt" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 18:00-da başlayacaq matça aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
“Qarabağ”: 99. Mateus Koxalski 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 27. Toral Bayramov 90. Nəriman Axundzadə 10. Abdullah Zubir (k) 7. Yassin Benzia 8. Marko Yankoviç 9. Kadi Borqes 2. Mateus Silva 15. Leandro Andrade
Ehtiyat oyunçular: 97. Fabian Buntiç 55. Bədavi Hüseynov 30. Abbas Hüseynov 24. Aleksey İsayev 22. Musa Qurbanlı 29. Marko Veşoviç 81. Kevin Medina 66. Patrik Andrade 19. Redon Cica 21. Aleksey Kaşuk 11. Emmanuel Addai
“Sumqayıt”: 36. Xəyal Fərzullayev 7. Rövlan Muradov 17. Murad Xaçayev (k) 8. Səbuhi Abdullazadə 20. Ayxan Süleymanlı 21. Nihad Əhmədzadə 95. Miloş Miloviç 12. Giorgi Karaişvili 23. Ronaldo Vaskez 60. Tresor Mossi 9. Bobir Abdixolikov
Ehtiyat oyunçular: 1. Mehdi Cənnətov 94. Rəşad Əzizli 6. Vüqar Mustafayev 24. Sənan Muradlı 64. Kənan Feyziev 19. Roi Kehat 11. Momo Yansane 99. Silvanus Nimeli 5. Alan Dias 77. Casurbek Caloliddinov