Misli Premyer Liqasının 33-cü turunda bu gün keçiriləcək "Şamaxı" - "Səbail" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 17:00-da başlayacaq matça aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
“Şamaxı”: 1. Rikardo Fernandes, 5. Arsen Ağcabəyov, 18. Cəlal Hüseynov, 6. Rauf Rüstəmli, 82. Rüfət Abbasov, 24. Edqar Adilxanov, 20. Leroy Mikels, (k) 93. Brahim Konate, 30. Andrey Tirkoveanu, 3. Vladislav Veremeyev, 33. Alfons Msanqa
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 62. Abdulla Seydəhmədov, 60. Səbayıl Bağırov, 14. Vüsal Məsimov, 23. Murad Vəliyev, 19. Fəxri Məmmədli, 12. Maykl Tuik, 66. Vasiliye Bakiç
“Səbail”: 12. Əlirza Müştəbazadə, 96. İlkin Muradov, 74. Yusif Nəbiyev, (k) 20. Mert Çelik, 11. Rüfət Abdullazadə, 83. Nihad Quliyev, 97. Oruc Məmmədov, 10. David Qomis, 99. İnnosent Nşuti, 4. Marko Nikoliç, 14. Suleyman Alluş
Ehtiyat oyunçular: 1. Hüseynəli Quliyev, 25. Nicat Məmmədzadə, 22. Mirabdulla Abbasov, 77. Fərid Nəbiyev, 18. Süleyman Əhmədov, 19. Samir Abdullayev, 16. Emin Rüstəmov, 89. Ömər Qurbanov, 44. Amir Bilali, 7. Madi Queta, 5. Gitay Sofir