Konfrans Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.
Qol.az xəbər verir ki, Azərbaycan klublarından “Sumqayıt" “Çukariçki”yə 0:2, "Keşlə" isə “Soçi”yə 2:4 hesabı ilə uduzaraq mübarizəni dayandırıb. “Qarabağ” isə səfərdə “Aşdod”a 1:0 hesabı ilə qalib gələrək növbəti mərhələyə yüksəlib.
29 iyul
"Şaxtyor" (Qazaxıstan) – "Styaua" (Rumıniya) 2:1 (penaltilər seriyası - 5:3)
İlk oyun 0:1
"Liepaya" (Latviya) – ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) 0:0 (penaltilər seriyası - 1:3)
İlk oyun 0:0
"Tobol" (Qazaxıstan) – "Hayduk" (Xorvatiya) 4:1
İlk oyun 0:2
"Vaduts" (Lixtenşteyn) – "Uypeşt" (Macarıstan) 1:3
İlk oyun 1:2
"Birkirkara" (Malta) – "Olimpiya" (Sloveniya) 1:0 (penaltilər 4:5)
İlk oyun 0:1
"Honka" (Finlandiya) – "Domjale" (Sloveniya) 0:1
İlk oyun 1:1
"Dinamo" (Brest, Belarus) – "Viktoriya" (Çexiya) 1:2
İlk oyun 1:2
"Keşlə" (Azərbaycan) – "Soçi" (Rusiya) 2:4
İlk oyun 0:3
"Sumqayıt" (Azərbaycan) – "Çukariçki" (Serbiya) 0:2
İlk oyun 0:0
"Vorskla" (Ukrayna) – KuPS (Finlandiya) 2:3
İlk oyun 2:2
"Bodo Qlimt" (Norveç) – "Valyur" (İslandiya) 3:0
İlk oyun 3:0
"Hakken" (İsveç) – "Aberdin" (Şotlandiya) 2:0
İlk oyun 1:5
"Sepsi" (Rumıniya) – "Spartak" (Trnava, Slovakiya) 1:1 (penaltilər seriyası - 3:4)
İlk oyun 0:0
"Santa-Koloma" (Andorra) – "Hibernian" (Şotlandiya) 1:2
İlk oyun 0:3
"Levadiya" (Estoniya) – "Dandalk" (İrlandiya) 1:2
İlk oyun 2:2
"Jilina" (Slovakiya) – "Apollon" (Kipr) 2:2
İlk oyun 3:1
"Torpedo" (Belarus) – "Kopenhagen" (Danimarka) 0:5
İlk oyun 1:4
"Rusenborq" (Norveç) – "Hafnarfyordur" (İslandiya) 4:1
İlk oyun 2:0
"Rakuv" (Polşa) – "Suduva" (Litva) 0:0 (penaltilər 4:3)
İlk oyun 0:0
"Slovaçko" (Çexiya) – "Lokomotiv" (Bolqarıstan) 1:0 (penaltilər seriyası- 2:3)
İlk oyun 0:1
"Aşdod" (İsrail) – "Qarabağ" (Azərbaycan) 0:1
İlk oyun 0:0
"Valerenqa" (Norveç) – "Gent" (Belçika) 2:0
İlk oyun 0:4
"Orhus" (Danimarka) – "Larne" (Şimali İrlandiya) 1:1
İlk oyun 1:2
BATE (Belarus) – "Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) 1:4
İlk oyun 1:0
"Milsami" (Moldova) – "Elfsborq" (İsveç) 0:5
İlk oyun 0:4
"Sivasspor" (Türkiyə) – "Petrokub" (Moldova) 1:0
İlk oyun 1:0
"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) – "Arda" (Bolqarıstan) 4:0
İlk oyun 2:0
"Makkabi" (Hayfa, İsrail) – "Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) 5:1
İlk oyun 2:1
TNS (Uels) – "Kauno Jalgiris" (Litva) 5:1
İlk oyun 5:0
"Breydablik" (İslandiya) – "Austriya" (Vyana, Avstriya) 2:1
İlk oyun 1:1
"Fola" (Lüksemburq) – "Şaxtyor" (Belarus) 1:0
İlk oyun 2:1
"Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) – "Sutyeska" (Monteneqro) 3:1
İlk oyun 0:0
"Konnah" (Uels) – "Priştina" (Kosovo) 4:2
İlk oyun 1:4
"Voyvodina" (Serbiya) – "Panevejis" (Litva) 1:0
İlk oyun 1:0
"Partizani" (Albaniya) – "Bazel" (İsveçrə) 0:2
İlk oyun 0:3
"Feyenoord" (Niderland) – "Drita" (Kosovo) 3:2
İlk oyun 0:0
"Şlensk" (Polşa) – "Ararat" (Ermənistan) 3:3
İlk oyun 4:2
AEK (Yunanıstan) – "Velej" (Bosniya və Herseqovina) 1:0 (penaltilər 2:3)
İlk oyun 1:2
"Riyeka" (Xorvatiya) – "Qzira Yunayted" (Malta) 1:0
İlk oyun 2:0
"Puşkaş Akademiya" (Macarıstan) – RFS (Latviya) 0:2
İlk oyun 0:3
"Borats" (Bosniya və Herseqovina) – "Linfild" (Şimali İrlandiya) 0:0
İlk oyun 0:4
"Şkendiya" (Şimali Makedoniya) – "Riqa" (Lavtiya) 0:1
İlk oyun 0:2
"Servett" (İsveçrə) – "Molde" (Norveç) 2:0
İlk oyun 3:0
"Universitatya Krayova" (Rumıniya) – "Laçi" (Albaniya) 0:0
İlk oyun 0:1
"Aris" (Yunanıstan) – "Astana" (Qazaxıstan) 2:1
İlk oyun 0:2
"Maribor" (Sloveniya) – "Hammarbü" (İsveç) 0:1
İlk oyun 1:3
"Bohemians" (İrlandiya) – "Düdelanj" (Lüksemburq) 3:0
İlk oyun 1:0
"Dunayska Streda" (Slovakiya) – "Partizan" (Serbiya) 0:2
İlk oyun 0:1
"Osiyek" (Xorvatiya) – "Poqon" (Polşa) 1:0
İlk oyun 0:0
"Vlajniya" (Albaniya) – AEL (Kipr) 0:1
İlk oyun 0:1
"Santa Klara" (Portuqaliya) – "Şkupi" (Şimali Makedoniya) 2:0
İlk oyun 3:0
PSJ prezidenti: "Super Liqa mənim üçün mövcud deyil"
Muslera milli karyerasını başa vurdu
Azərbaycan boksçusundan bürünc medal - Avropa çempionatı
Şahmat üzrə Azərbaycan çempionu bəlli oldu
“Sabah” bölgələrdə seçimlərə başlayacaq
Futzal üzrə Azərbaycan kubokunda finalçılar müəyyənləşdi
Azərbaycan cüdoçusu Avropa çempionatının finalında uduzdu
"Sabah" Gənclər Liqasının qalibi oldu
"Karvan" və "İmişli"dən qələbə, lider xal itirdi
Azərbaycanın U-17 millisi Özbəkistana uduzdu
Əliyar Ağayev Fatih Terimin komandasının oyununda
Xavi qərarını niyə dəyişdi?
La Liqanın bəzi oyunları ABŞ-da keçiriləcək
PSJ-nin prezidenti "Qarabağ"ı təbrik etdi - Video, Şəkillər
İstanbul derbisinin hakimi bilindi
Hakimi təhqir etdiyi üçün cəzalandırıldı
"Qəbələ"nin futbolçusu əməliyyat olundu
PFL hakim təyinatlarını açıqladı
Klopp üzr istədi
Kroos: "Ançelotti bizə yalan danışdığını dedi"
"Yayda nələr olacağını birlikdə görəcəyik" - Musa Qurbanlı
İndi ən vacib xəbərlər telefonunuza gələcək!
Finalda təkrarlanan 6-cı cüt
“Qarabağ” “Neftçi”yə çatdı