Misli Premyer Liqasının 17-ci turunda bu gün keçiriləcək "Qarabağ" - "Sumqayıt" matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
QOL.az xəbər verir ki, komandalar saat 19:00-da başlayacaq oyuna aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
“Qarabağ”: 97. Fabian Buntiç 55. Bədavi Hüseynov (k) 30. Abbas Hüseynov 27. Toral Bayramov 22. Musa Qurbanlı 90. Nəriman Axundzadə 66. Patrik Andrade 7. Yassin Benzia 2. Mateus Silva 15. Leandro Andrade 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 99. Mateus Koxalski 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev 12. Sadiq Məmmədzadə 20. Riçard Almeyda 44. Elvin Cəfərquliyev 10. Abdullah Zubir 8. Marko Yankoviç 18. Olavio Juninyo 6. Julio Romao 19. Redon Cica 21. Aleksey Kaşuk
“Sumqayıt”: 1. Mehdi Cənnətov (k) 10. Rəhim Sadıxov 2. Sertan Taşkın 17. Murad Xaçayev 30. Kamran Quliyev 20. Ayxan Süleymanlı 66. Ruslan Əliyev 19. Roi Kehat 95. Miloş Miloviç 23. Cordan Rezabala 60. Tresor Mossi
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli 56. Aftandil Arixov 6. Vüqar Mustafayev 41. Uğur Cahangirov 21. Nihad Əhmədzadə 24. Sənan Muradlı 64. Kənan Feyziev 12. Giorgi Karaişvili 9. Nikola Vuynoviç 5. Alan Dias