Konfrans Liqasında nəticələr

Konfrans Liqasında nəticələr
DÜNYA FUTBOLU 12 Avqust 2022 / 01:18 4783
-  A +

Konfrans Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Qol.az xəbər verir ki, təmsilçimiz "Neftçi" cavab oyununda səfərdə "Rapid"ə (Avstriya) 0:2 hesabı ilə uduzaraq turnirdə mübarizəni dayandırıb.

Keçirilən matçlarda aşağıdakı nəticələr qeydə alınıb:

11 avqust

“Kızıljar” (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr) - 0:0
İlk oyun - 0:1.

“Tobol” (Qazaxıstan) - "Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - 1:1
İlk oyun - 0:1.

“Rakuv” (Polşa) - “Spartak” (Slovakiya) - 1:0 
İlk oyun - 2:0.

“Konyaspor” (Türkiyə) - “Vaduts” (Lixtenşteyn) - 2:4
İlk oyun - 1:1.

“Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə) -  3:1
İlk oyun - 2:0.

“Tvente” (Niderland) - “Çukariçki” (Serbiya) - 4:1
İlk oyun - 3:1.

“Yurqarden” (İsveç) - “Sepsi” (Rumıniya) - 3:1
İlk oyun - 3:1.

“Petrokub” (Moldova) - "Fehervar” (Macarıstan) - 1:2
İlk oyun - 0:5

ÇFR (Rumıniya) - “Şaxtyor” (Belarus) - 1:0
İlk oyun - 0:0.

“Bazel” (İsveçrə) - “Brondbü” (Danimarka) - 2:1 (penaltilər seriyası - 3:1)
İlk oyun - 0:1.

Antverpen” (Belçika) - “Lillestryom” (Norveç) - 2:0
İlk oyun - 3:1.

“Panatinaikos” (Yunanıstan) - "Slaviya" (Çexiya) - 1:1
İlk oyun - 0:2.

"Styaua" (Rumıniya) - "Dunayska Streda" (Slovakiya) - 1:0
İlk oyun - 1:0.

“Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - “Zarya” (Ukrayna)  - 3:0
İlk oyun - 0:1.

“Başakşəhər” (Türkiyə) - “Breydablik” (İslandiya) - 3:0
İlk oyun - 3:1.

“Anderlext” (Belçika) - “Payde” (Estoniya) - 3:0
İlk oyun - 2:0.

 “Hibernians” (Malta) - RFS (Latviya) - 1:3
İlk oyun – 1:1.

"Aris" (Yunanıstan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - 2:1
İlk oyun - 0:2.

 “Klaksvik” (Farer adaları) - “Ballkani” (Kosovo) - 2:1 (pen- 3:4)
İlk oyun - 2:3.

“Levski” (Bolqarıstan) - “Hamrun Spartans” (Malta) - 1:2 (pen - 1:4)
İlk oyun - 1:0.

“Sliqo Rovers” (İrlanidya) - “Vikinq” (Norveç) - 1:0
İlk oyun - 1:5.

“Şkendiya” (Şimali Makedoniya) - AİK (İsveç) - 1:1 (pen - 2:3)
İlk oyun – 1:1

22:30. “Lex” (Polşa) - “Vikinqur” (İslandiya) - 4:1  
İlk oyun – 0:1.

22:30. “Rapid” (Avstriya) - “Neftçi” (Azərbaycan) - 2:0
İlk oyun – 1:2.

22:45. “Sent Patriks” (İrlandiya) - SSKA (Bolqarıstan) - 0:2
İlk oyun – 1:0.

23:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “KuPS” (Finlandiya) - 3:0
İlk oyun – 2:0.

23:00. “Alkmaar” (Niderland) - “Dandi Yunayted” (Şotlandiya) - 7:0
İlk oyun – 0:1.

23:00. “Kişvarda” (Macarıstan) - “Molde” (Norveç) - 2:1
İlk oyun – 0:3.

23.00. “Jil Visente” (Portuqaliya) - “Riqa” (Latviya) - 4:0
İlk oyun - 1:1.

Daha çox


Son xəbərlər
30.09.22  15:25

"Everton" satılır