Lüksembur millisinin UEFA Millətlər Liqasının ilk turunda Azərbaycanla qarşılaşacağı oyun üçün heyəti açıqlanıb.
Qol.az xəbər verir ki, komanda Bakıya 3 qapıçı, 7 müdafiəçi, 8 yarımmüdafiəçi, 5 hücumçu ilə gəlir. edib.
Qapıçılar: Tim Kips ("Düdelanj"), Anthoni Moris ("Union", Belçika), Ralf Şon ("Viltz")
Müdafiəçilər: Dirk Karlson ("Karlsrue", Almaniya), Lars Gerson ("Norrçöpinq", İsveç), Tim Holl ("Jil Visente", Portuqaliya), Laoren Yans ("Mets", Fransa), Enes Mahmutoviç ("Lvov", Ukrayna), Kevin Malget ("Hesperingen"), Vahid Selimoviç (OFİ, Yunanıstan)
Yarımmüdafiəçilər: Leandro Barreyro, Florian Bohnert (hər ikisi "Mayns", Almaniya), Khristofer Martins ("Yanq Boyz", İsveçrə), Matias Olesen ("Köln", Almaniya), Danel Sinani ("Norviç", İngiltərə), Aldin Skenderoviç ("Proqress"), Olivye Till ("Ufa", Rusiya), Vinsen Till ("Mets", Fransa)
Hücumçular: Stefano Bensi ("Fola"), Alessio Kurçi ("Mayns", Almaniya), Mauritse Devill ("Saarbrüken", Almaniya), Edvin Muratoviç ("Düdelanj"), Gerson Rodriges ("Dinamo", Kiyev, Ukrayna).
Qeyd edək ki, sentyabrın 5-də Bakı Olimpiya Stadionunda millimizin qonağı olacaq Lüksemburq yığması 3 gün sonra Monteneqronu qəbul edəcək. Azərbaycan millisi isə sentyabrın 5-də Nikosiyada Kiprlə üz-üzə gələcək.