Bu gün UEFA Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin digər matçları keçiriləcək.
Qol.az xəbər verir ki, ikinci oyun günündə 43 qarşılaşma baş tutacaq. Azərbaycan təmsilçisi "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"ı qəbul edəcək. Cütün qalibi növbəti mərhələdə “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya) görüşünün güclüsü ilə üz-üzə gələcək.
Avrokubokların təsnifat mərhələləri koronavirus pandemiyası səbəbindən bir oyundan ibarət olduğu üçün qalib komandalar növbəti mərhələyə vəsiqə qazanacaqlar.
17 sentyabr
Avropa Liqası
İkinci təsnifat mərhələsi
16:00. “Kaysar” (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr)
16:15. “Ventspils” (Latviya) - “Rusenborq” (Norveç)
17:30. “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya)
18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) - “Fola” (Lüksemburq)
18:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Buduçnost” (Monteneqro)
18:00. “Teuta” (Albaniya) - “Qranada” (İspaniya)
19:00. “Linkoln” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya)
19:30. “Kuopio” (Finlandiya) - “Slovan” (Slovakiya)
19:45. “Botoşani” (Rumıniya) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)
20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)
20:00. “Höteborq” (İsveç) - “Kopenhagen” (Danimarka)
20:00. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Tottenhem” (İngiltərə)
20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Qalatasaray” (Türkiyə)
20:00. “Riterlay” (Litva) - “Slovan” (Çexiya)
20:30. “Olimpiya” (Sloveniya) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
20:30. “Flora” (Estoniya) - “Reykyavik” (İslandiya)
21:00. “Hibernians” (Malta) - “Fehervar” (Macarıstan)
21:00. “Laçi” (Albaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)
21:00. “Lokomotivi” (Gürcüstan) - “Dinamo” (M, Rusiya)
21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Kayrat” (Qazaxıstan)
21:00. “Sfantul” (Moldova) - “Partizan” (Serbiya)
21:00. MOİK (Bolqarıstan) - BATE (Belarus)
21:00. OFİ (Yunanıstan) - “Apollon” (Kipr)
21:00. “Konnah” (Uels) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan)
21:00. “Riqa” (Latviya) - “Tre Fiori” (San-Marino)
21:00. “Yurqorden” (İsveç) - “Europa” (Cəbəllütariq)
21:30. “İnter” (Andorra) – “Dandalk” (İrlandiya)
22:00. “Aris” (Yunanıstan) - “Kolos” (Ukrayna)
22:00. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - “Rio Ave” (Portuqaliya)
22:00. “Kukesi” (Albaniya) - “Volfsburq” (Almaniya)
22:00. “Pyast” (Polşa) - “Hartberq” (Avstriya)
22:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Milan” (İtaliya)
22:00. “Standard” (Belçika) - “Bala Taun” (Uels)
22:00. “Sileks” (Şimali Makedoniya) – “Drita” (Kosovo)
22:15. "Mura" (Sloveniya) - “Orxus” (Danimarka)
22:30. “Kolreyn” (Şimali İrlandiya) - “Motervell” (Şotlandiya)
22:30. “Vikinq” (Norveç) - “Aberdin” (Şotlandiya)
22:45. “Dunayska” (Slovakiya) - “Yablonets” (Çexiya)
22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Bazel” (İsveçrə)
22:45. “Servett” (İsveçrə) - “Reyms” (Fransa)
22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) - “Floriana” (Malta)
23:00. “Topola” (Serbiya) - “Styaua” (Rumıniya)
23:05. “Honved” (Macarıstan) - “Malmö” (İsveç)
Qeyd edək ki, Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Hollandiyanın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" komandaları növbəti mərhələyə yüksəlib.
PSJ prezidenti: "Super Liqa mənim üçün mövcud deyil"
Muslera milli karyerasını başa vurdu
Azərbaycan boksçusundan bürünc medal - Avropa çempionatı
Şahmat üzrə Azərbaycan çempionu bəlli oldu
“Sabah” bölgələrdə seçimlərə başlayacaq
Futzal üzrə Azərbaycan kubokunda finalçılar müəyyənləşdi
Azərbaycan cüdoçusu Avropa çempionatının finalında uduzdu
"Sabah" Gənclər Liqasının qalibi oldu
"Karvan" və "İmişli"dən qələbə, lider xal itirdi
Azərbaycanın U-17 millisi Özbəkistana uduzdu
Əliyar Ağayev Fatih Terimin komandasının oyununda
Xavi qərarını niyə dəyişdi?
La Liqanın bəzi oyunları ABŞ-da keçiriləcək
PSJ-nin prezidenti "Qarabağ"ı təbrik etdi - Video, Şəkillər
İstanbul derbisinin hakimi bilindi
Hakimi təhqir etdiyi üçün cəzalandırıldı
"Qəbələ"nin futbolçusu əməliyyat olundu
PFL hakim təyinatlarını açıqladı
Klopp üzr istədi
Kroos: "Ançelotti bizə yalan danışdığını dedi"
"Yayda nələr olacağını birlikdə görəcəyik" - Musa Qurbanlı
İndi ən vacib xəbərlər telefonunuza gələcək!
Finalda təkrarlanan 6-cı cüt
“Qarabağ” “Neftçi”yə çatdı
Azərbaycan kubokunda yeni rekord
"Barselona" Xavi ilə bağlı qərarı açıqladı
İtaliya kubokunda 2-ci finalçı da bilindi
"Liverpul"a çempionluq yolunda zərbə
Yurgen Kloppu Arne Slot əvəzləyə bilər
"Ola bilər ki, həvəssizlik olsun" - Qurban Qurbanov
"Qarabağ" - "Neftçi" oyunundakı 5 qol - Video
Azərbaycan kubokunda finalçılar müəyyənləşdi
"Qəbələ"də 300-cü oyun
"Təəssüf ki, vəziyyətimiz çox üzücüdür" - Kaxaber Sxadadze
"Zirə"ni finala yüksəldən qələbə - Video
"Qarabağ" - "Neftçi": Heyətlər