XƏBƏR 20 Fevral 2026 / 11:59 511
"Fənərbaxça"nın baş məşqçisi Domeniko Tedesko Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində "Nottinqem Forest"ə 0:3 hesabı ilə uduzmaqları haqda danışıb.
QOL.az xəbər verir ki, mütəxəssis komandasının matçda zəif oynadığını etiraf edib:
"Notinqem Forest" bu gecə həqiqətən də güclü idi. Biz oyunumuzu oynamaqda çətinlik çəkdik, çünki topa sahib olmaq üçün vaxtımız yox idi. İlk 30 dəqiqədə bizə çox təzyiq göstərdilər. Biz isə bundan qaçmaq üçün bir həll yolu tapa bilmədik.
İstənilən halda məğlubiyyətə layiqik. İlk hissə 0:4, 0:5 də başa çata bilərdi. Qol vəziyyətləri yarada bilmədik. Yalnız ikinci hissənin əvvəlində bir epizodumuz oldu, daha sonra heç nə edə bilmədik. Belə əhəmiyyətli bir oyunda çox zəif performans göstərdik.
Qeyd edək ki, bu komandalar arasında cavab oyunu İngiltərədəki "Siti Qraund" stadionunda keçiriləcək və Mərkəzi Avropa vaxtı ilə 26 fevral, saat 21:00-da, Bakı vaxtı ilə isə 27 fevral, saat 00:00-da başlayacaq.