Avroliqada 3-cü mərhələyə yüksələn komandalar müəyyənləşdi

Avroliqada 3-cü mərhələyə yüksələn komandalar müəyyənləşdi
DÜNYA FUTBOLU 3 Avqust 2018 / 02:15 6685
-  A +

Bu gün Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Qol.az xəbər verir ki, 3-cü oyun günündə 44 qarşılaşma keçirilib. Bununla da 3-cü təsnifat mərhələsinə yüksələn 44 komandanıb adı bəlli olub.


2 avqust

Avropa Liqası

2-ci təsnifat mərhələsi


19:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Sutyeska" (Çernoqoriya) - 0:0
İlk oyun- 1:0

19:00. "Laçi" (Albaniya) - "Molde" (Norveç) - 0:2
İlk oyun - 0:3

19:30. AEK (Kipr) - "Dandalk" (İrlandiya) - 4:0
İlk oyun - 0:0

19:30. "Trençin" (Slovakiya) - "Qurnik" (Polşa) - 4:1 
İlk oyun - 1:0

20:00. "Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Dunayska Streda" (Slovakiya) - 4:1
İlk oyun - 3:1

20:00. "Flora" (Estoniya) - APOEL (Kipr) - 2:0
İlk oyun - 0:5

20:00. "Slaviya" (Bolqarıstan) - "Hayduk" (Xorvatiya) - 2:3 
İlk oyun -  0:1

20:00. "Trakai" (Litva) - "Partizan" (Serbiya)  - 1:1
İlk oyun - 0:1

20:00. "Valletta" (Malta) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)  - 1:2
İlk oyun - 1:1

20:30. "Haken" (İsveç) - "Leyptsiq" (Almaniya) - 1:1
İlk oyun - 0:4

20:30. "Lillestrom" (Norveç) - LASK (Avstriya) - 1:2
İlk oyun - 0:4

21:00. AİK (İsveç) - "Nordsyelland" (Danimarka) - 0:1
İlk oyun - 0:1

21:00. "Admira Vakker" (Avstriya) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - 1:3
İlk oyun - 0:3

21:00. "Apollon" (Kipr) - "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina) - 3:1 
İlk oyun - 2:1

21:00. "Proqres" (Lüksemburq) - "Honved" (Macarıstan) - 2:0
İlk oyun - 0:1

21:00. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Jalgiris" (Litva) - 1:1
İlk oyun - 0:1

21:00. "Linkoln" (Cəbəllütariq) - TNS (Uels) - 1:1 
İlk oyun -1:2

21:00. "Mariupol" (Ukrayna) - "Yurqorden" (İsveç) - 2:1
İlk oyun -  1:1

21:00. "Sparta" (Çexiya) - "Spartak" (Serbiya) - 2:1
İlk oyun - 0:2

21:15. "Atromitos" (Yunanıstan) - "Dinamo" (Brest, Belarus) - 1:1
İLk oyun - 3:4

21:30. "Slovan" (Slovakiya) - "Baltsan" (Malta) - 3:1
İlk oyun - 1:2

22:00. "Asteras" (Yunanıstan) - "Hibernian" (Şotlandiya) - 1:1
İlk oyun - 2:3

22:00. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "B36 Torshavn" (Farer adaları)  - 6:0
İlk oyun - 2:0

22:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Styarnan" (İslandiya) -5:0
İlk oyun - 2:0

22:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Torpedo" (Kutaisi, Gürcüstan) -0:4
İlk oyun - 0:3

22:00. "Vitess" (Hollandiya) - "Vitorul" (Rumıniya) 3:1
İlk oyun - 2:2

22:15. "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - "Atalanta" (İtaliya) -0:8
İlk oyun - 2:2

22:15. "Maribor" (Sloveniya) - "Çixura" (Gürcüstan) 2:0
İlk oyun: 0:0

22:30. "Domjale" (Sloveniya) - "Ufa" (Rusiya) -1:1
İlk oyun - 0:0

22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Rudar" (Sloveniya) - 4:0
İlk oyun -  2:0

22:45. "Alkmaar" (Hollandiya) - "Kayrat" (Qazaxıstan) - 2:1
İlk oyun - 0:2

22:45. "Bordo" (Fransa) - "Ventspils" (Latviya) - 2:1
İlk oyun - 1:0

22:45. "Bernli" (İngiltərə) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 3:1
İlk oyun - 1:1

22:45. "Drita" (Kosovo) - "Düdelanj" (Lüksemburq) - 1:1
İlk oyun - 1:2

22:45. "La Fiorita" (San Marino) - "Spartak" (Latviya) - 0:3
İlk oyun - 0:6

22:45. "Lex" (Polşa) - "Şaxtyor" (Belarus) - 3:1
İlk oyun - 1:1

22:45. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Osiyek" (Xorvatiya)  - 1:1
İlk oyun - 1:0

22:45. "Sarpsborq" (İsveç) - "Senkt-Qallen" (İsveçrə) -1:0
İlk oyun -  1:2

23:00. "Kruzeyders" (Şimali İrlandiya) - "Olimpiya" (Sloveniya)  - 1:1
İlk oyun - 1:5

23:00. "Radniçki" (Serbiya) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) -2:2
İlk oyun - 0:2

23:00. "Riu Ave" (Portuqaliya) - "Yagelloniya" (Polşa) -4:4
İlk oyun - 0:1

23:00. "Uypeşt" (Macarıstan) - "Sevilya" (İspaniya) 1:3
İlk oyun - 0:4

23:00. "Hafnarfyordur" (İslandiya) - "Hapoel" (Hayfa, İsrail) - 0:1
İlk oyun - 1:1

00:00. "Valyur" (İslandiya) - "Santa Koloma" (Andorra) - 3:0
İlk oyun - 0:1


 

Daha çox


Son xəbərlər
22.10.18  16:34

Kozakın yerinə Qapal