Avroliqanın oyunlarının hakimləri müəyyənləşdi

Avroliqanın oyunlarının hakimləri müəyyənləşdi
XƏBƏR 14 Fevral 2018 / 16:05 1406
-  A +

Avropa Liqasında 1/16 finalın ilk oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb.

Qol.az-ın UEFA-nın saytına istinadən yaydığı xəbərə görə, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:

"Olimpik" - "Braqa"
Hakimlər:
Serdar Qeeyubyuyuk, Devi Qoosense, Bas van Donqen, Yoost van Zuylen
Köməkçi hakimlər: Dennis Xiqler, Ceroen Mansxot (hamısı Hollandiya)

"Ludoqorets" - "Milan"
Hakimlər:
Milorad Majç, Milovan Ristiç, Dalibor Curceviç, Nemanya Petroviç
Köməkçi hakimlər: Nenad Cokiç, Danilo Qriuç (hamısı Serbiya)

"Spartak" (Moskva) - "Atletik" (Bilbao)
Hakimlər:
Benua Basten, Xişam Zakrani, Frederik Xakett, Julyen Paselli
Köməkçi hakimlər: Benua Miyo, Nikolya Renvin (hamısı Fransa)

"Borussiya" (Dortmund) - "Atalanta"
Hakimlər:
Daniel Stefanski, Marçin Bonek, David İqor Qolis, Kriştof Mırmus
Köməkçi hakimlər: Bartoş Frankovski, Zbiqnev Qobrınin (hamısı Polşa)

"Estersun" - "Arsenal"
Hakimlər:
David Fernandes Borbalan, Raul Kabanero, Dieqo Barbero Sevilya, Migel Martines
Köməkçi hakimlər: Xavyer Estrada, Xuan Martines Munuera (hamısı İspaniya)

"Real Sosyedad" - "Zalsburq"
Hakimlər:
Bobbi Medden, Qrem Stüart, Alaster Mater, Alan Malvenni
Köməkçi hakimlər: Endryu Dallas, Donald Robertson (hamısı Şotlandiya)

"Nitsa" - "Lokomotiv"
Hakimlər:
İştvan Kovaç, Vasile Florin Marinesku, Ovidiu Artene, Aleksandru Çerey
Köməkçi hakimlər: Marius Avram, Xoratiyu Fesnik (hamısı Rumıniya)

"Styaua" - "Latsio"
Hakimlər
: Dəniz Aytəin, Eduard Baytinqer, Rafael Foltin, Marko Ahmüller
Köməkçi hakimlər: Daniel Zibert, Benyamin Brand (hamısı Almaniya)

"Lion" - "Vilyarreal"
Hakimlər:
Viktor Koşşoi, Giorgi Rinq, Vençel Tot, Peter Berettyan
Köməkçi hakimlər: Tomaş Boqnar, Şandor Sabo (hamısı Macarıstan)

"Seltik" - "Zenit"
Hakimlər:
Damir Skomina, Yure Praprotnik, Robert Bukan, Tomaj Klançnik
Köməkçi hakimlər: Matey Yuq, Slavko Binçiç (hamısı Sloveniya)

"Kopenhagen" - "Atletiko" (Madrid)
Hakimlər:
Alekset Kulbakov, Dmitri Juk, Oleq Maslyanko, Yuri Xomçenko
Köməkçi hakimlər: Denis Şerbakov, Dmitri Dmitriyev

"Partizan" - "Viktoriya"
Hakimlər:
Tasos Sidirupulos, Polixronis Kostaras, Lazaros Dimtiriadis, Xrusula Kurobiliya
Köməkçi hakimlər: Anastasios Papetru, Aleksandros Aretopulos (Hamısı Yunanıstan)

"Napoli" - "Leyptsiq"
Hakimlər:
Artur Diaş, Ruy Tavareş, Paulu Soareş, Brunu Rodriqes
Köməkçi hakimlər: Tiaqo Martinş, Joau Pineyru (hamısı Portuqaliya)

AEK - "Dinamo" (Kiyev)
Hakimlər:
Karlos del Serro, Xuan Yuste, Roberto Alonso, Roberto del Palomar
Köməkçi hakimlər: Xesus Xil Mansano, Xose Sançes (hamısı İspaniya)

 

Daha çox


Son xəbərlər
18.10.18  23:00

UEFA-dan PSJ-yə cəza